Ohlasy klientů

Vzdělávací společnost EDUBASE, s.r.o. navázala spolupráci s Mgr. Tomášem Oliveriusem v druhém pololetí roku 2016. Od té doby jsme ve vzájemné spolupráci realizovali řadu školení především na téma Jednání s problémovým klientem. Jednalo se jak o otevřená školení pro úředníky veřejné správy, tak uzavřená školení, např. pro Státní úřad inspekce práce. Pan Tomáš Oliverius je erudovaný a vstřícný lektor, který je vždy velmi pozitivně hodnocen ze strany účastníků jeho kurzů. Stejně tak komunikace a celková spolupráce byla vždy výborná a profesionální. Spolupráci s tímto lektorem můžeme jedině doporučit.

Ing. Jan Dubšík, jednatel, EDUBASE s.r.o.

Děkujeme za praktický a velmi přínosný seminář. Lektor byl erudovaný, vtipný a zábavný. I přes delší bloky bez přestávek dokázal u posluchačů udržet zájem a pozornost. Prostě nikdo se nenudil. 

(Reference k semináři Profesionální vystupování a komunikace ve veřejné správě, který měl po dohodě se zadavatelem upravený formát)

Mgr. Jiří Jureček, starosta ostravské městské části Hošťálkovice

Měla jsem možnost osobně se účastnit názorných ukázek Tomášových kurzů na téma Vítězíme nad prokrastinací a Celoživotní vzdělávání - nutnost a vášeň. Tomáš je vždy perfektně připraven, dokáže zaujmout a jeho kultivovaný projev bych dokázala poslouchat i déle, než v časech kurzům vymezených. Na přednáškách a na kurzech vždy očekávám, že mi vnesou na danou problematiku jiný úhel pohledu a donutí mě přemýšlet nad řečeným, a toto se Tomášovi vždy podaří. Děkuji.

Andrea Bogaczová, 14 let praxe v obchodních a vedoucích pozicích, Ostrava

Měla jsem možnost absolvovat Váš seminář „Celoživotní učení – nutnost a vášeň“. Ještě jednou děkuji za nové poznatky, inspiraci, za komplexní přístup k tomuto tématu, který se Vám podařilo předložit nám, posluchačům. Nemalou úlohu hraje i Vaše nadšení, které je až nakažlivé.

Bc. Šárka Kuligová, Centrum vzdělávání Knihovny města Ostravy

Váš výklad byl výborný a jistě pro mě bude mít veliký přínos do soukromého i pracovního života. 

(Reference k semináři "Celoživotní učení - nutnost a vášeň")

Martina Janottová, Centrum vzdělávání Knihovny města Ostravy

S Tomášem Oliveriusem jsem se  potkal jako s řečníkem několikrát.  Dokáže podat i těžká a kontroverzní témata vhodným a poutavým způsobem. Je nezaujatý, faktografický, postupuje hierarchicky, tedy tak, že prezentuje hlavní témata, ale v dotazech je schopen doložit detaily z kterých vystavěl svou hlavní prezentaci. Velice si cením i jeho schopnosti předat pohodovou atmosféru, takže jsem vždy odcházel z jeho přednášek povzbuzen, zaujat tématem a neznuděn. 

Ing. Lubomír Gebauer, profesionál v oboru automatizace a informačních technologií, Ostrava

Tomáš Oliverius je poutavý řečník. Moc nás baví jeho přednášky s židovskou tématikou i z oblasti etiky, společenského chování a religionistiky. Umí zaujmout a inspirovat. Přináší vždycky původní, neotřelý a originální pohled na danou problematiku. 

MgA. Josef Mladějovský, vizuální umělec, Mgr. Aneta Mladějovská, bohemistka, Ostrava

Tomáš Oliverius byl naším hostem 28. dubna 2013 s přednáškou pro muže s názvem Komunikace, která stojí za to. Byl perfektně připravený, působil jako ten, který dané věci rozumí. Svěžím způsobem propojil teoretické znalosti v této oblasti s názornými příklady. Citlivě vnímal i zapojoval přítomné. Byl velmi otevřený a praktický.

Ing. Zdeněk Chotaš, DiS, správce Sboru Jednoty bratrské v Ivančicích

Chci Vám poděkovat za Vaši přednášku o hebrejském myšlení, které jsem se mohla osobně zúčastnit. Oceňuji Váš pedagogický přístup a zvláště poznámky k možnosti praktického využití porozumění hebrejskému myšlení. Pokud se budete tomuto tématu dále věnovat, měla bych zájem o informace o dalších přednáškách.

Ing. Daniela Svobodová, profesionál v oboru neziskových organizací, Holešov

Pro inspiraci

Cizí chvála přináší tobě jen tehdy čest, když ten, kdo tě chválí, chvály hoden jest. 
(František Ladislav Čelakovský)